shtëpi > Produkte > Induktorët, Mbështjellësit, Gushet > Induktorë fiksë > 160-270JS
160-270JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYImazhet janë vetëm për referencë.
shih specifikimet e produktit për detajet e produktit.
Blej 160-270JS me besim nga Components-World.HK, 1 vit garanci
Të kërkojë një kuotë
Pjesa e Numrit 160-270JS
prodhues API Delevan
Përshkrim FIXED IND 27NH 1.295A 75 MOHM
Statusi i Lirë i Plumbit / RoHS Përmban plumb / RoHS jo-në përputhje
In Stock 3506 pcs
Çmimi i referencës
(në dollarë amerikanë)
50 pcs
Product parameter
Pjesa e Numrit 160-270JS prodhues API Delevan
Përshkrim FIXED IND 27NH 1.295A 75 MOHM Statusi i Lirë i Plumbit / RoHS Përmban plumb / RoHS jo-në përputhje
Sasia e disponueshme 3506 pcs Fleta e të dhënave 160(R) Series
kategori Induktorët, Mbështjellësit, Gushet lloj -
tolerancë ±5% Paketa e Pajisjes Furnizuese -
Madhësia / Dimensioni 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) mbrojtur Unshielded
seri 160 Ratings -
Q @ Freq 48 @ 100MHz paketim Bulk
Paketa / Rasti 2-SMD Emra të tjerë 160-270JS BULK 50
Temperatura e punës -55°C ~ 125°C Lloji i montimit Surface Mount
Niveli i ndjeshmërisë së lagështisë (MSL) 1 (Unlimited) Materiali - Core Phenolic
Frekuenca induktiviteti - Test 100MHz induktancë 27nH
Gjatësia - I ulur (Max) 0.080" (2.03mm) Frekuenca - Vetë rezonante 900MHz
pershkrim i detajuar 27nH Unshielded Inductor 1.295A 75 mOhm Max 2-SMD Rezistenca DC (DCR) 75 mOhm Max
Vlerësimi aktual 1.295A Aktual - Ngopja -