shtëpi > Produkte > Induktorët, Mbështjellësit, Gushet > Induktorë fiksë > 3094-270JS
3094-270JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYImazhet janë vetëm për referencë.
shih specifikimet e produktit për detajet e produktit.
Blej 3094-270JS me besim nga Components-World.HK, 1 vit garanci
Të kërkojë një kuotë
Pjesa e Numrit 3094-270JS
prodhues API Delevan
Përshkrim FIXED IND 27NH 1A 50 MOHM SMD
Statusi i Lirë i Plumbit / RoHS Përmban plumb / RoHS jo-në përputhje
In Stock 8230 pcs
Çmimi i referencës
(në dollarë amerikanë)
650 pcs
Product parameter
Pjesa e Numrit 3094-270JS prodhues API Delevan
Përshkrim FIXED IND 27NH 1A 50 MOHM SMD Statusi i Lirë i Plumbit / RoHS Përmban plumb / RoHS jo-në përputhje
Sasia e disponueshme 8230 pcs Fleta e të dhënave 3094(R) Series
kategori Induktorët, Mbështjellësit, Gushet lloj -
tolerancë ±5% Paketa e Pajisjes Furnizuese -
Madhësia / Dimensioni 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) mbrojtur Unshielded
seri 3094 Ratings -
Q @ Freq 60 @ 100MHz paketim Tape & Reel (TR)
Paketa / Rasti 2-SMD Emra të tjerë 3094-270JS TR 650
Temperatura e punës -55°C ~ 125°C Lloji i montimit Surface Mount
Niveli i ndjeshmërisë së lagështisë (MSL) 1 (Unlimited) Materiali - Core Iron
Frekuenca induktiviteti - Test 100MHz induktancë 27nH
Gjatësia - I ulur (Max) 0.140" (3.56mm) Frekuenca - Vetë rezonante 1.3GHz
pershkrim i detajuar 27nH Unshielded Inductor 1A 50 mOhm Max 2-SMD Rezistenca DC (DCR) 50 mOhm Max
Vlerësimi aktual 1A Aktual - Ngopja -