shtëpi > Produkte > Tifozët, Menaxhimi termik > Tifozët DC > F412R-24LB
F412R-24LB
F412R-24LB
OMRON AUTOMATION & SAFETYImazhet janë vetëm për referencë.
shih specifikimet e produktit për detajet e produktit.
Blej F412R-24LB me besim nga Components-World.HK, 1 vit garanci
Të kërkojë një kuotë
Pjesa e Numrit F412R-24LB
prodhues Copal Electronics
Përshkrim FAN AXIAL 41X12.2MM 24VDC WIRE
(në dollarë amerikanë)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Pjesa e Numrit F412R-24LB prodhues Copal Electronics
Përshkrim FAN AXIAL 41X12.2MM 24VDC WIRE Statusi i Lirë i Plumbit / RoHS Pa plumb pa përputhshmëri me RoHS
Sasia e disponueshme 16873 pcs Fleta e të dhënave F412R
kategori Tifozët, Menaxhimi termik gjerësi 12.20mm
peshë 0.044 lb (19.96g) Gama e tensionit 20.4 ~ 27.6VDC
Tensioni - Vlerësohet 24VDC mbarim 2 Wire Leads
Presioni statik 0.059 in H2O (14.7 Pa) Madhësia / Dimensioni Square - 41mm L x 41mm H
seri F412R RPM 4200 RPM
Fuqia (watts) 720mW Emra të tjerë 563-1137
F412R24LB
Temperatura e punës 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) zhurmë 16.0 dB(A)
Lifetime @ Temp. - Statusi i Lirë i Plumbit / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Mbrojtja e hyrjes - Features -
Lloji i ventilatorit Tubeaxial Vlerësimi aktual 0.030A