shtëpi > Produkte > kapacitoreve > Kapacitoreve qeramike > CDR32BP220BFURAB
CDR32BP220BFURAB
CDR32BP220BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYImazhet janë vetëm për referencë.
shih specifikimet e produktit për detajet e produktit.
Blej CDR32BP220BFURAB me besim nga Components-World.HK, 1 vit garanci
Të kërkojë një kuotë
Pjesa e Numrit CDR32BP220BFURAB
prodhues Electro-Films (EFI) / Vishay
Përshkrim CAP CER 22PF 100V BP 1206
Product parameter
Pjesa e Numrit CDR32BP220BFURAB prodhues Electro-Films (EFI) / Vishay
Përshkrim CAP CER 22PF 100V BP 1206 Statusi i Lirë i Plumbit / RoHS Pa plumb pa përputhshmëri me RoHS
Sasia e disponueshme 4452 pcs Fleta e të dhënave CDR Series (MIL-PRF-55681)
kategori kapacitoreve Tensioni - Vlerësohet 100V
tolerancë ±1% Trashësia (Max) 0.051" (1.30mm)
Koeficienti i Temperaturës BP Madhësia / Dimensioni 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
seri Military, MIL-PRF-55681, CDR32 Ratings -
paketim Bulk Paketa / Rasti 1206 (3216 Metric)
Temperatura e punës -55°C ~ 125°C Lloji i montimit Surface Mount, MLCC
Gjatësia - I ulur (Max) - Features -
Shkalla e dështimit R (0.01%) pershkrim i detajuar 22pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric)
vëllim 22pF Aplikimet General Purpose