shtëpi > Produkte > kapacitoreve > Kapacitoreve qeramike > CDR33BP222BFURAJ
CDR33BP222BFURAJ
CDR33BP222BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYImazhet janë vetëm për referencë.
shih specifikimet e produktit për detajet e produktit.
Blej CDR33BP222BFURAJ me besim nga Components-World.HK, 1 vit garanci
Të kërkojë një kuotë
Pjesa e Numrit CDR33BP222BFURAJ
prodhues Electro-Films (EFI) / Vishay
Përshkrim CAP CER 2200PF 100V BP 1210
Product parameter
Pjesa e Numrit CDR33BP222BFURAJ prodhues Electro-Films (EFI) / Vishay
Përshkrim CAP CER 2200PF 100V BP 1210 Statusi i Lirë i Plumbit / RoHS Pa plumb pa përputhshmëri me RoHS
Sasia e disponueshme 4635 pcs Fleta e të dhënave CDR Series (MIL-PRF-55681)
kategori kapacitoreve Tensioni - Vlerësohet 100V
tolerancë ±1% Trashësia (Max) 0.049" (1.25mm)
Koeficienti i Temperaturës BP Madhësia / Dimensioni 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
seri Military, MIL-PRF-55681, CDR33 Ratings -
paketim Tape & Reel (TR) Paketa / Rasti 1210 (3225 Metric)
Temperatura e punës -55°C ~ 125°C Lloji i montimit Surface Mount, MLCC
Gjatësia - I ulur (Max) - Features -
Shkalla e dështimit R (0.01%) pershkrim i detajuar 2200pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1210 (3225 Metric)
vëllim 2200pF Aplikimet General Purpose