shtëpi > Produkte > kapacitoreve > Kapacitoreve qeramike > CDR34BP392BFURAB
CDR34BP392BFURAB
CDR34BP392BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYImazhet janë vetëm për referencë.
shih specifikimet e produktit për detajet e produktit.
Blej CDR34BP392BFURAB me besim nga Components-World.HK, 1 vit garanci
Të kërkojë një kuotë
Pjesa e Numrit CDR34BP392BFURAB
prodhues Electro-Films (EFI) / Vishay
Përshkrim CAP CER 3900PF 100V BP 1812
(në dollarë amerikanë)
Get a quote
Product parameter
Pjesa e Numrit CDR34BP392BFURAB prodhues Electro-Films (EFI) / Vishay
Përshkrim CAP CER 3900PF 100V BP 1812 Statusi i Lirë i Plumbit / RoHS Pa plumb pa përputhshmëri me RoHS
Sasia e disponueshme 4958 pcs Fleta e të dhënave CDR Series (MIL-PRF-55681)
kategori kapacitoreve Tensioni - Vlerësohet 100V
tolerancë ±1% Trashësia (Max) 0.059" (1.50mm)
Koeficienti i Temperaturës BP Madhësia / Dimensioni 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
seri Military, MIL-PRF-55681, CDR34 Ratings -
paketim Bulk Paketa / Rasti 1812 (4532 Metric)
Temperatura e punës -55°C ~ 125°C Lloji i montimit Surface Mount, MLCC
Niveli i ndjeshmërisë së lagështisë (MSL) 1 (Unlimited) Stili kryesor -
Spacing Lead - Statusi i Lirë i Plumbit / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Gjatësia - I ulur (Max) - Features -
Shkalla e dështimit R (0.01%) pershkrim i detajuar 3900pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric)
vëllim 3900pF Aplikimet General Purpose