shtëpi > Produkte > kapacitoreve > Alumini - Kapacitorë polimer > 6SW220MX
6SW220MX
OMRON AUTOMATION & SAFETYImazhet janë vetëm për referencë.
shih specifikimet e produktit për detajet e produktit.
Blej 6SW220MX me besim nga Components-World.HK, 1 vit garanci
Të kërkojë një kuotë
Pjesa e Numrit 6SW220MX
prodhues Rubycon
Përshkrim CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD
(në dollarë amerikanë)
2000 pcs
Product parameter
Pjesa e Numrit 6SW220MX prodhues Rubycon
Përshkrim CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD Statusi i Lirë i Plumbit / RoHS Pa plumb pa përputhshmëri me RoHS
Sasia e disponueshme 65541 pcs Fleta e të dhënave SLG, SWZ, SW Series
kategori kapacitoreve Tensioni - Vlerësohet 6.3V
lloj Polymer tolerancë ±20%
Madhësia e Tokës Sipërfaqësore - Madhësia / Dimensioni 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
seri PC-CON, SW Ratings -
paketim Tape & Reel (TR) Paketa / Rasti 2917 (7343 Metric)
Temperatura e punës -55°C ~ 105°C Lloji i montimit Surface Mount
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spacing Lead -
Statusi i Lirë i Plumbit / RoHS Lead free / RoHS Compliant Gjatësia - I ulur (Max) 0.114" (2.90mm)
ESR (Rezistenca e Serive ekuivalente) 9 mOhm pershkrim i detajuar 220µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
vëllim 220µF Aplikimet General Purpose
Produkte të ngjashme
6SW220M Image
  • Pjesa #:6SW220M
  • Prodhuesit:Rubycon