shtëpi > Produkte > resistors > Rezistenca e çipit - Sipërfaqja e malit > RNCF0201DTE412R
RNCF0201DTE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYImazhet janë vetëm për referencë.
shih specifikimet e produktit për detajet e produktit.
Blej RNCF0201DTE412R me besim nga Components-World.HK, 1 vit garanci
Të kërkojë një kuotë
Pjesa e Numrit RNCF0201DTE412R
prodhues Stackpole Electronics, Inc.
Përshkrim RES 412 OHM 0.5% 1/32W 0201
(në dollarë amerikanë)
10000 pcs
Product parameter
Pjesa e Numrit RNCF0201DTE412R prodhues Stackpole Electronics, Inc.
Përshkrim RES 412 OHM 0.5% 1/32W 0201 Statusi i Lirë i Plumbit / RoHS Pa plumb pa përputhshmëri me RoHS
Sasia e disponueshme 2246166 pcs Fleta e të dhënave Resistor Packaging SpecRNCF Series
kategori resistors tolerancë ±0.5%
Koeficienti i Temperaturës ±25ppm/°C Paketa e Pajisjes Furnizuese 0201
Madhësia / Dimensioni 0.023" L x 0.011" W (0.58mm x 0.29mm) seri RNCF
rezistencë 412 Ohms Fuqia (watts) 0.03W, 1/32W
paketim Tape & Reel (TR) Paketa / Rasti 0201 (0603 Metric)
Temperatura e punës -55°C ~ 155°C Numri i Terminacioneve 2
Niveli i ndjeshmërisë së lagështisë (MSL) 1 (Unlimited) Prodhuesi Standard Lead Time 12 Weeks
Statusi i Lirë i Plumbit / RoHS Lead free / RoHS Compliant Gjatësia - I ulur (Max) 0.011" (0.28mm)
Features Automotive AEC-Q200 Shkalla e dështimit -
pershkrim i detajuar 412 Ohms ±0.5% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film përbërje Thin Film