shtëpi > Produkte > resistors > Rezistenca e çipit - Sipërfaqja e malit > RNCF0603DTC412R
RNCF0603DTC412R
RNCF0603DTC412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYImazhet janë vetëm për referencë.
shih specifikimet e produktit për detajet e produktit.
Blej RNCF0603DTC412R me besim nga Components-World.HK, 1 vit garanci
Të kërkojë një kuotë
Pjesa e Numrit RNCF0603DTC412R
prodhues Stackpole Electronics, Inc.
Përshkrim RES 412 OHM 0.5% 1/10W 0603
(në dollarë amerikanë)
5000 pcs
Product parameter
Pjesa e Numrit RNCF0603DTC412R prodhues Stackpole Electronics, Inc.
Përshkrim RES 412 OHM 0.5% 1/10W 0603 Statusi i Lirë i Plumbit / RoHS Pa plumb pa përputhshmëri me RoHS
Sasia e disponueshme 4249498 pcs Fleta e të dhënave Resistor Packaging SpecRNCF Series
kategori resistors tolerancë ±0.5%
Koeficienti i Temperaturës ±50ppm/°C Paketa e Pajisjes Furnizuese 0603
Madhësia / Dimensioni 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) seri RNCF
rezistencë 412 Ohms Fuqia (watts) 0.1W, 1/10W
paketim Tape & Reel (TR) Paketa / Rasti 0603 (1608 Metric)
Temperatura e punës -55°C ~ 155°C Numri i Terminacioneve 2
Niveli i ndjeshmërisë së lagështisë (MSL) 1 (Unlimited) Prodhuesi Standard Lead Time 12 Weeks
Statusi i Lirë i Plumbit / RoHS Lead free / RoHS Compliant Gjatësia - I ulur (Max) 0.022" (0.55mm)
Features Automotive AEC-Q200 Shkalla e dështimit -
pershkrim i detajuar 412 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film përbërje Thin Film