shtëpi > Produkte > resistors > Rezistenca e çipit - Sipërfaqja e malit > RNCF2010BTC412R
RNCF2010BTC412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYImazhet janë vetëm për referencë.
shih specifikimet e produktit për detajet e produktit.
Blej RNCF2010BTC412R me besim nga Components-World.HK, 1 vit garanci
Të kërkojë një kuotë
Pjesa e Numrit RNCF2010BTC412R
prodhues Stackpole Electronics, Inc.
Përshkrim RES 412 OHM 0.1% 1/3W 2010
(në dollarë amerikanë)
4000 pcs
Product parameter
Pjesa e Numrit RNCF2010BTC412R prodhues Stackpole Electronics, Inc.
Përshkrim RES 412 OHM 0.1% 1/3W 2010 Statusi i Lirë i Plumbit / RoHS Pa plumb pa përputhshmëri me RoHS
Sasia e disponueshme 408534 pcs Fleta e të dhënave Resistor Packaging SpecRNCF Series
kategori resistors tolerancë ±0.1%
Koeficienti i Temperaturës ±50ppm/°C Paketa e Pajisjes Furnizuese 2010
Madhësia / Dimensioni 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm) seri RNCF
rezistencë 412 Ohms Fuqia (watts) 0.333W, 1/3W
paketim Tape & Reel (TR) Paketa / Rasti 2010 (5025 Metric)
Temperatura e punës -55°C ~ 155°C Numri i Terminacioneve 2
Niveli i ndjeshmërisë së lagështisë (MSL) 1 (Unlimited) Prodhuesi Standard Lead Time 12 Weeks
Statusi i Lirë i Plumbit / RoHS Lead free / RoHS Compliant Gjatësia - I ulur (Max) 0.026" (0.65mm)
Features Automotive AEC-Q200 Shkalla e dështimit -
pershkrim i detajuar 412 Ohms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film përbërje Thin Film