shtëpi > Produkte > resistors > Nëpërmjet Resistors Hole > MFR100FTF73-412R
MFR100FTF73-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYImazhet janë vetëm për referencë.
shih specifikimet e produktit për detajet e produktit.
Blej MFR100FTF73-412R me besim nga Components-World.HK, 1 vit garanci
Të kërkojë një kuotë
Pjesa e Numrit MFR100FTF73-412R
prodhues Yageo
Përshkrim RES MF 1W 1% AXIAL
(në dollarë amerikanë)
5000 pcs
Product parameter
Pjesa e Numrit MFR100FTF73-412R prodhues Yageo
Përshkrim RES MF 1W 1% AXIAL Statusi i Lirë i Plumbit / RoHS Pa plumb pa përputhshmëri me RoHS
Sasia e disponueshme 1715480 pcs Fleta e të dhënave MFR Series
kategori resistors tolerancë ±1%
Koeficienti i Temperaturës ±100ppm/°C Paketa e Pajisjes Furnizuese Axial
Madhësia / Dimensioni 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm) seri MFR
rezistencë 412 Ohms Fuqia (watts) 1W
paketim Tape & Box (TB) Paketa / Rasti Axial
Temperatura e punës -55°C ~ 155°C Numri i Terminacioneve 2
Statusi i Lirë i Plumbit / RoHS Lead free / RoHS Compliant Gjatësia - I ulur (Max) -
Features - pershkrim i detajuar 412 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film